Cultură Diverse Eveniment Front Opinii SocialAndreea Antonescu a fost amendata cu 4.000 lei pentru ca a sunat în mod nejustificat la 112! Se pare ca era sub influența băuturilor alcoolice By RedactiePosted on 20/02/20202 min read0 0 952 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Cunoscuta cantareata Andreea Antonescu, fostă componenta a formatiei André, a sunat miercuri noapte la 112 pentru a cerut ajutor. Cântăreaţa a reclamat că este sechestrată într-un apartament din Iaşi, alături de iubitul ei Ştefan Manolache.Andreea Antonescu, amendată după ce a sunat la 112Andreea Antonescu a cerut ajutor la 112, miercuri noapte. Cântăreaţa a spus operatorilor de la 112 că este sechestrată împreună cu iubitul ei într-un apartament din Iaşi.Ajunşi la apartamentul din complexul rezidenţial Exclusive Residence din Copou, poliţiştii i-au găsit în incintă pe Andreea Antonescu şi pe Ştefan Manolache, iubitul ei.Andreea Antonescu şi iubitul, sub influenţa băuturilor alcooliceAmândoi se aflau sub influenţa băuturilor alcoolice. Cântăreaţa a negat că între ea şi iubit ar fi fost vreun scandal. Astfel, Andreea Antonescu a fost sancţionată de poliţişti cu 4.000 de lei amendă. Motivul amenzii a fost apelarea nejustificată la numărul de urgenţe 112. Mai puteti citi pe mediadud.roDrogurile și sexul!Detalii pe linkhttps://mediasud.ro/drogurile-si-sexul/ Drogurile și sexul!
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu
Când tratamentul medical devine forțat. Cazul Cheloo și întrebarea pe care nu o pune nimeni: cât de legal a fost?