Cultură Diverse Eveniment Front Opinii SocialAndreea Antonescu a fost amendata cu 4.000 lei pentru ca a sunat în mod nejustificat la 112! Se pare ca era sub influența băuturilor alcooliceCunoscuta cantareata Andreea Antonescu, fostă componenta a formatiei André, a sunat miercuri noapte la 112 pentru a cerut ajutor. Cântăreaţa a reclamat că este sechestrată într-un apartament din Iaşi, alături de iubitul ei Ştefan Manolache. Andreea Antonescu, amendată după ce a sunat la 112 Andreea Antonescu a cerut ajutor la 112, miercuri noapte. Cântăreaţa a spus operatorilor de la 112 …Citeste mai mult
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu