EvenimentTentativă de suicid la Spitalul CFR Ploiești By RedactiaPosted on 19/09/201859 second read0 0 718 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Un incident grav s-a produs, miercuri dimineaţă, în Ploiești. Un bărbat, aproximativ 70 de ani, a căzut în curtea Spitalului CFR Ploieşti, de la etajul 3 al clădirii.Din primele informaţii se pare că bărbatul a încercat să se sinucidă, însă cercetările, având în vedere specificul spitalului, vor fi instrumentate de poliţiştii de la Transporturi Feroviare.Din fericire, bărbatul nu a murit în urma impactului, este inconştient, dar s-a ales cu fractură de femur și traumatism cranio-cerebral (TCC).
PLOIEȘTIUL ÎN DILEMĂ! POLIȚEANU, DE LA „MERG LA PRIDE!” LA „NU COMENTEZ”: TĂCEREA CARE ÎNFIERBÂNTĂ ORAȘUL
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității