DiverseUltraşii Dinamovişti: „N-am fost noi!” By RedactiaPosted on 02/02/201742 second read0 0 535 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr „In urma dezinformarilor mizerabile aparute in presa cu ocazia protestelor din Piata Victoriei, ne simtim obligati sa dezmintim toate acuzele aduse galeriei dinamoviste. NU am participat in mod organizat la protest si, cu atat mai mult, nu am fost platiti de cineva pentru a face asta.”, s-a arătat într-un comunicat postat pe pagina de Facebook a Peluzei Cătălin Hîldan.
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu
Când tratamentul medical devine forțat. Cazul Cheloo și întrebarea pe care nu o pune nimeni: cât de legal a fost?