DiverseRomânii rupți în fund se recăsătoresc cu aceeaşi nevastă sa treacă iarna cu banii strânşi din dar By RedactiaPosted on 04/10/201645 second read0 0 633 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Se apropie iarna. Românii rupți în fund se recăsătoresc spre disperararea celor care-i cunosc. ” Sunt disperat! În fiecare toamnă nenorocitul ăsta de vecin se însoară tot cu nevastă-sa! E a patra nuntă la care sunt obligat să mă duc! Nu am ce sa fac şi el a fost la mine când m-am însurat prima dată!”ne-a declarat un vecin al mirelui.
Locuitorii de pe Strada Furnalului anunță procese împotriva administrației și a primarului Mihai Polițeanu
Şedinţă de urgenţă şi control la Filarmonica Ploieşti, după acuzaţii cu prejudiciu de 300.000 de euro
ADOR cere anularea reorganizării de la Primăria Ploiesti: organigramă votată pe repede‑înainte, fără fundament legal