DiverseBOR: „Afurisim banu`! Trecem pe Bitcoin” By RedactiaPosted on 12/10/20161 min read0 0 680 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Întrucât sunt presiuni mari din partea societații civile, BOR a anunțat că renunță la tot ce înseamnă ban, pentru că banul este ochiul dracului. „Vom face un anunț oficial pe această cale, iar cei care nu au crezut în noi s-au înşelat! Noi vom continua lucrarea lui Dumnezeu în smerenie și vom renunța la toți banii din conturile noastre. Nu ne mai interesează partea materială, fizică. Vom trece în virtual, ca să nu mai avem nicio discuție cu necredincioşii. Toți banii noştrii îi vom transfera în Bitcoini”, a precizat Patriarhul Daniel.
Locuitorii de pe Strada Furnalului anunță procese împotriva administrației și a primarului Mihai Polițeanu
Şedinţă de urgenţă şi control la Filarmonica Ploieşti, după acuzaţii cu prejudiciu de 300.000 de euro
ADOR cere anularea reorganizării de la Primăria Ploiesti: organigramă votată pe repede‑înainte, fără fundament legal