Acasa Diverse Ultraşii Dinamovişti: „N-am fost noi!”

Ultraşii Dinamovişti: „N-am fost noi!”

42 second read
0
0
538

„In urma dezinformarilor mizerabile aparute in presa cu ocazia protestelor din Piata Victoriei, ne simtim obligati sa dezmintim toate acuzele aduse galeriei dinamoviste. NU am participat in mod organizat la protest si, cu atat mai mult, nu am fost platiti de cineva pentru a face asta.”, s-a arătat într-un comunicat postat pe pagina de Facebook a Peluzei Cătălin Hîldan.

  • Peluza Latină – 5 ANI de la înfiinţare

    Duminică, la meciul dintre Petrolul Ploieşti şi ASU Poli Timişoara, scor 2-0 pentru echipa…
Load More Related Articles
Load More By Redactia
Load More In Diverse

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Check Also

Zvonuri în culisele politicii: Bogdan Despescu, vehiculat pentru funcția de ministru al Afacerilor Interne

În ultimele zile, în mediul politic și administrativ au început să circule informații potr…