JustițieOm de afaceri trimis în judecată de DNA pentru că i-ar fi dat unui angajat ANAF peste trei milioane de lei pentru a câștiga o licitațieUn om de afaceri a fost trimis în judecată de DNA pentru că i-ar fi dat unui angajat ANAF peste trei milioane de lei ca să intervină pe lângă colegii săi pentru ca firma sa să câştige o licitaţie. Potrivit unui comunicat de presă transmis de DNA, procurorii din cadrul Direcţiei Naţionale Anticorupţie – Secţia de combatere a infracţiunilor asimilate …Citeste mai mult
PLOIEȘTIUL ÎN DILEMĂ! POLIȚEANU, DE LA „MERG LA PRIDE!” LA „NU COMENTEZ”: TĂCEREA CARE ÎNFIERBÂNTĂ ORAȘUL
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității