Acasa Diverse Fantanile din fata Palatului Administrativ puse in functiune de echipele SGU Ploiesti

Fantanile din fata Palatului Administrativ puse in functiune de echipele SGU Ploiesti

49 second read
0
0
943

Conducerea S.G.U Ploiesti, a reusit sa duca la bun sfarsit proiectul reabilitarii fantanilor arteziene din zona pietonală a Palatului Administrativ.

Dupa ce fantana din fata Garii de Sud a fost pusa in functiune readucand stralucire zonei din Piata 1 Decembrie, astazi a venit momentul ca fațada centrala a orasului Ploiesti sa redevina un loc minunat unde celebrele fantani din fața Palatului Administrativ sa bucure ploiestenii in aceaste zile toride de vara.

Load More Related Articles
Load More By Redactie
Load More In Diverse

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Check Also

Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu

Jurnalista Denise Rifai s‑a prezentat la sediul Direcției Naționale Anticorupție (DNA), în…