EvenimentNegulescu când a ieșit de la Parchet a sunat la 112 By RedactiaPosted on 22/02/201841 second read0 0 556 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Procurorul Negulescu a fost asaltat de ziariști în momentul în care a ajuns in fața Parchetului. Vizibil iritat, le-a declarat reprezentanților presei că-i înregistrează. După audieri Negulescu a sunat la 112, unde a reclamat faptul că a fost agresat de un cameraman. La fața locului s-au deplasat două echipaje de poliție care l-au legitimat pe cel reclamat.
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu