Acasa Diverse Fantanile din fata Palatului Administrativ puse in functiune de echipele SGU Ploiesti

Fantanile din fata Palatului Administrativ puse in functiune de echipele SGU Ploiesti

49 second read
0
0
946

Conducerea S.G.U Ploiesti, a reusit sa duca la bun sfarsit proiectul reabilitarii fantanilor arteziene din zona pietonală a Palatului Administrativ.

Dupa ce fantana din fata Garii de Sud a fost pusa in functiune readucand stralucire zonei din Piata 1 Decembrie, astazi a venit momentul ca fațada centrala a orasului Ploiesti sa redevina un loc minunat unde celebrele fantani din fața Palatului Administrativ sa bucure ploiestenii in aceaste zile toride de vara.

Load More Related Articles
Load More By Redactie
Load More In Diverse

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Check Also

Iată că cineva este de acord! Mihai Neagu, „Noi Ploieștenii”, spune DA marșului LGBTQ în Ploiești

Ploieștiul intră într-o nouă fază a dezbaterii publice privind posibilul marș LGBTQ, după …