Diverse FrontFantanile din fata Palatului Administrativ puse in functiune de echipele SGU Ploiesti By RedactiePosted on 04/09/202049 second read0 0 945 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Conducerea S.G.U Ploiesti, a reusit sa duca la bun sfarsit proiectul reabilitarii fantanilor arteziene din zona pietonală a Palatului Administrativ.Dupa ce fantana din fata Garii de Sud a fost pusa in functiune readucand stralucire zonei din Piata 1 Decembrie, astazi a venit momentul ca fațada centrala a orasului Ploiesti sa redevina un loc minunat unde celebrele fantani din fața Palatului Administrativ sa bucure ploiestenii in aceaste zile toride de vara.
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu
Când tratamentul medical devine forțat. Cazul Cheloo și întrebarea pe care nu o pune nimeni: cât de legal a fost?