Diverse FrontFantanile din fata Palatului Administrativ puse in functiune de echipele SGU Ploiesti By RedactiePosted on 04/09/202049 second read0 0 946 Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on Reddit Share on Pinterest Share on Linkedin Share on Tumblr Conducerea S.G.U Ploiesti, a reusit sa duca la bun sfarsit proiectul reabilitarii fantanilor arteziene din zona pietonală a Palatului Administrativ.Dupa ce fantana din fata Garii de Sud a fost pusa in functiune readucand stralucire zonei din Piata 1 Decembrie, astazi a venit momentul ca fațada centrala a orasului Ploiesti sa redevina un loc minunat unde celebrele fantani din fața Palatului Administrativ sa bucure ploiestenii in aceaste zile toride de vara.
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu