Front PloieștiDupa igenizarea bazinului din zona Sălii Sporturilor, S.G.U. Ploiesti face apel la spiritul civic al cetățenilorAngajații S.C. Servicii de Gospodărire Urbană Ploiești S.R.L. au finalizat igienizarea bazinului lacului din Parcul Regele Mihai I al României , ulterior acesta fiind alimentat cu apa. În acest sens, S.G.U. Ploiești face apel la spiritul civic al cetățenilor de a nu arunca diverse ambalaje sau alte obiecte în lac și a depozita gunoiul numai în recipientele destinate acestui scop, amplasate …Citeste mai mult
PLOIEȘTIUL ÎN DILEMĂ! POLIȚEANU, DE LA „MERG LA PRIDE!” LA „NU COMENTEZ”: TĂCEREA CARE ÎNFIERBÂNTĂ ORAȘUL
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității