Acasa Cultură GEORGE BUHNICI A RENUNȚAT LA TELEVIZIUNE PENTRU BANII DIN ON-LINE

GEORGE BUHNICI A RENUNȚAT LA TELEVIZIUNE PENTRU BANII DIN ON-LINE

2 min read
0
0
909

George Buhnici s-a despărțit de PRO TV după 15 ani în care a lucrat aici. Prezentatorul a ales să plece complet în mediul on-line, lăsând în spate proiectul ”iLikeIT”. Într-un interviu pentru Adevărul, Buhnici a spus că a renunțat la televiziune pentru digital, acum fiind antreprenor full-digital, deținând o companie de media.

„Am ales să plec complet pe digital, am lăsat televiziunea în spate. Sunt antreprenor full- digital acum, am o companie de media. Practic avem nişte site-uri cu care ajungem la un public uriaş. Ce fac acum în urmă cu cinci ani părea un vis frumos, acum 10 ani era imposibil, în urmă cu 15 ani nu îşi imagina nimeni. Dacă voiai să ajungi în fiecare lună la 10 milioane de oameni, în România, nu puteai decât cu televiziunea naţională. Acum poţi face asta cu un cost aproape zero, prin tehnologie”, a spus Buhnici pentru Adevarul.

Mai puteți citi pe mediadud.ro

Polițist prins în timp ce se masturba într-o cabină de probă în mall

Detalii pe link

https://mediasud.ro/politist-prins-in-timp-ce-se-masturba-intr-o-cabina-de-proba-in-mall/

Load More Related Articles
Load More By Redactie
Load More In Cultură

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Check Also

Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu

Jurnalista Denise Rifai s‑a prezentat la sediul Direcției Naționale Anticorupție (DNA), în…