Cultură Diverse Front Opinii SocialGEORGE BUHNICI A RENUNȚAT LA TELEVIZIUNE PENTRU BANII DIN ON-LINEGeorge Buhnici s-a despărțit de PRO TV după 15 ani în care a lucrat aici. Prezentatorul a ales să plece complet în mediul on-line, lăsând în spate proiectul ”iLikeIT”. Într-un interviu pentru Adevărul, Buhnici a spus că a renunțat la televiziune pentru digital, acum fiind antreprenor full-digital, deținând o companie de media. „Am ales să plec complet pe digital, am lăsat …Citeste mai mult
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu
Când tratamentul medical devine forțat. Cazul Cheloo și întrebarea pe care nu o pune nimeni: cât de legal a fost?