OpiniiParlamentarii „altfel”Urmărind eu – pe sărite, ce-i drept – campania electorală, am văzut (ca de fiecare dată) diverși candidați care pretindeau că ei vor fi altfel decât ne-am obișnuit noi să vedem că sunt parlamentarii români. Nici măcar să râd, nu mi-a mai venit, pur și simplu am fost uimit să văd că astfel de imbecilități încă mai țin în România. …Citeste mai mult
FSANP acuză „prostituarea legii” pentru 700 de milioane de euro. Miza: drepturile a 1,2 milioane de angajați din sectorul public