Eveniment FrontMarginalizarea ONG-urilor, politica autorității localePe adresa redacției am primit o scrisoare din partea Asociației Viitorul Tinerilor din care reiese faptul că autoritățile locale nu sunt interesate de aceste ONG-uri, care totuși fac o muncă în sprijinul societății. Marginalizarea lor pare să fie politica autorităților locale. „Autoritatile publice locale si judetene nu acorda spatii pentru ONG-uri preferand sa le lase multe spatii goale sau in …Citeste mai mult
Gersim Development în faliment. Țeparii de la City Gate intră în insolvență – administratorul judiciar, inculpat în dosar