CulturăStela Popescu îi transmite lui Bendeac: „Orice prost….”Stela Popescu e extrem de nemulțumită de situația în care a ajuns lumea artistică din țara noastră. Marea actriță a teatrului românesc s-a legat de Mihai Bendeac. A spus că e un tip foarte talentat, dar nu îi place deloc ce face, cel mai probabil referindu-se la rolurile pe care le joacă în sitcomurile de la Antenă. Stela Popescu, nemulțumită …Citeste mai mult
PLOIEȘTIUL ÎN DILEMĂ! POLIȚEANU, DE LA „MERG LA PRIDE!” LA „NU COMENTEZ”: TĂCEREA CARE ÎNFIERBÂNTĂ ORAȘUL
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității