CulturăStela Popescu îi transmite lui Bendeac: „Orice prost….”Stela Popescu e extrem de nemulțumită de situația în care a ajuns lumea artistică din țara noastră. Marea actriță a teatrului românesc s-a legat de Mihai Bendeac. A spus că e un tip foarte talentat, dar nu îi place deloc ce face, cel mai probabil referindu-se la rolurile pe care le joacă în sitcomurile de la Antenă. Stela Popescu, nemulțumită …Citeste mai mult
Clinica AS Medical transmite un mesaj public pacienților și promite transparență privind reluarea activității
Denise Rifai, la DNA – refuză să clarifice statutul în dosarul în care este vizat primarul Ciprian Ciucu